• lv
  • ru

Biznesa un juridisko konsultāciju birojs

Sazināties:

+371 26677797

SkyOffice mājas lapas apmeklētāju personas datu aizsardzību nodrošina SIA SkyOffice, reģistrācijas Nr. 50103951791, juridiskā adrese Tallinas iela 34-2A, Rīga, LV-1001, atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. SkyOffice ir veicis visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā. Tomēr SkyOffice nevar uzņemties atbildību par citām mājas lapām, uz kurām ir saites no SkyOffice mājas lapas.

Informācija, kas par apmeklētājiem tiek iegūta, izmantojot SkyOffice mājas lapu, tiek apstrādāta atbilstoši to ieguves mērķim – lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu. Lai varētu nodrošināt pakalpojumus un izvērtēt nepieciešamību uzlabot mājas lapas saturu un tā izvietojumu, arī par SkyOffice mājas lapas apmeklētājiem tiek apstrādāta informācija, kas ietverta mājas lapas piekļuves failos, piemēram, IP adrese, apmeklējuma laiks, aplūkotās sadaļas. SkyOffice mājas lapā tiek izmantotas arī sīkdatnes (cookies), kas nodrošina mājas lapas plašākas izmantošanas iespējas. Atbilstoši izmantoto tehnoloģiju piedāvātajām iespējām var atteikties no sīkdatņu izmantošanas, tomēr tas nav ieteicams, jo šādā gadījumā tiks samazinātas SkyOffice mājas lapas izmantošanas iespējas.

Izmantojot SkyOffice mājas lapu, Jūs apliecināt savu piekrišanu Privātuma politikas noteikumiem. Ja Jūs nepiekrītat šai Privātuma politikai, lūdzu neiesniedziet privātu informāciju šajā mājas lapā.

Sazināšanās ar mums. Lūdzam sazināties ar mums saistībā ar jautājumiem, pieprasījumiem vai komentāriem attiecībā uz šiem noteikumiem, rakstot uz e-pastu info@skyoffice.lv vai zvanot pa tālruni 266 777 97.