• lv
  • ru

Biznesa un juridisko konsultāciju birojs

Sazināties:

+371 26677797

Ja vēlaties pirkt, pārdot vai dāvināt uzņēmuma daļas, Uzņēmumu reģistram 3 dienu laikā ir jāiesniedz dokumenti par izmaiņām dalībniekos (īpašniekos). Piedāvājam sagatavot visus dokumentus iesniegšanai Uzņēmumu reģistrā – tikai par 35 EUR (+PVN). Vienlaikus ir iespējams iekļaut arī izmaiņas valdē (valdes locekļa maiņa).

Dokumenti tiek sagatavoti 1-3 stundu laikā. Jūs saņemsiet pilnu dokumentu komplektu, kuru jāisniedz Uzņēmumu reģistrā – dokumenti būs pilnībā aizpildīti, tos atliks tikai parakstīt.

Ja vēlaties papildus (dalībnieku un/vai valdes locekļa maiņai) nomainīt arī uzņēmuma nosaukumu, juridisko adresi vai palielināt pamatkapitālu –  maksa par katru papildus izmaiņu ir tikai 10 EUR (+PVN).

Veicot dalībnieku (īpašnieku) maiņu, ir īpaši svarīgi, lai dokumenti Uzņēmumu reģistrā tiktu iesniegti bez kļūdām. Mēs garantējam, ka visi dokumenti tiks sagatavoti ar 100% precizitāti un Uzņēmumu reģistrā apstiprināti ar pirmo reizi.

Tālrunis bezmaksas konsultācijām: (+371) 26677797.

Informācija, kura nepieciešama no Jūsu puses:

  • Uzņēmuma nosaukums;
  • Reģistrācijas numurs;
  • Personas dati par jauno dalībnieku (īpašnieku) – vārds, uzvārds, personas kods un dzīvesvietas adrese.

Aicinām aizpildīt pieteikumu mūsu mājaslapā (atvērt pieteikumu Pieteikums SIA izmaiņām) un saņemsiet visus dokumentus jau tuvāko 3 stundu laikā.

Nodeva par izmaiņām dalībniekos:

  • Valsts nodeva  – 18 EUR.

Nodevu ir iespējams apmaksāt arī Uzņēmumu reģistrā, iesniedzot dokumentus.

Dokumentu komplekts dalībnieku maiņai

Tikai 35 EUR (+PVN)